Zleć nam
swój transport

Skontaktuj się z nami!




    Skontaktuj się z nami!




      Nasza kadra

      Tomasz Skrzypczyk
      Członek zarządu / kierownik oddziału
      +48 77 500 59 40 +48 665 852 377 tomasz@skrzypczyk-trans.com
      Justyna Walecko
      Dział transportu I logistyki
      +48 77 500 59 41 +48 665 852 816 justyna@skrzypczyk-trans.com
      Viktoria Kulik
      Dział transportu I logistyki
      +48 77 500 59 42 +48 665 852 157 viktoria@skrzypczyk-trans.com
      Jakub Szatkowski
      Dział transportu I logistyki
      +48 665 852 127 jakub@skrzypczyk-trans.com
      Volodymyr Rudyi
      Dział transportu I logistyki
      +48 665 852 127 volodymyr@skrzypczyk-trans.com
      Rudolf Hurek
      Dział transportu I logistyki
      +48 77 500 59 36 +48 665 852 276 rhurek@skrzypczyk-trans.com
      Rufin Buhl
      Dział transportu I logistyki
      tel. +48 77 500 59 38 +48 665 852 015 rufin@skrzypczyk-trans.com
      Andrzej Grys
      Dział transportu I logistyki
      +48 77 500 59 34 +48 665 852 069 agrys@skrzypczyk-trans.com

      Dział koordynacji transportu

      Andrzej Rybak
      Dział koordynacji transportu
      Andrzej Rybak +48 885 881 777 andrzej.rybak@skrzypczyk-trans.com
      Agnieszka Hermasz
      Dział koordynacji transportu
      +48 77 500 59 35 +48 665 852 852 agnieszka@skrzypczyk-trans.com

      Dział księgowości i kadr

      ksiegowosc@skrzypczyk-trans.com
      Małgorzata Bok
      Dział Księgowości
      malgorzata@skrzypczyk-trans.com
      Alina Kadur
      Dział Księgowości
      akadur@skrzypczyk-trans.com
      Marcelina Tacica
      Dział Księgowości
      mtacica@skrzypczyk-trans.com

      Oddział Wrocław

      Dominik Patron
      Kierownik oddziału
      +48 665 852 336 dpatron@skrzypczyk-trans.com
      Dorota Konopska
      Dział spedycji i transportu
      +48 665 852 640 dkonopska@skrzypczyk-trans.com

      Oddział Warszawa

      Marzena Dawidziuk
      Kierownik oddziału
      +48 665 852 633 mdawidziuk@skrzypczyk-trans.com
      Radosław Wysocki
      Przedstawiciel handlowy ds. transportu i logistyki
      +48 665 852 947 rwysocki@skrzypczyk-trans.com