Telefon:
+48 77 462 38 30
Juliusza Ligonia 13
47-100, Szymiszów
E-mail:
spedycja@skrzypczyk-trans.com

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Jesteśmy europejskim potentatem branży TSL

Transport międzynarodowy to nasza główna specjalizacja. Oferujemy między innymi transport na terenie całej Europy. Nowoczesne, bezawaryjne samochody pozwalają na podjęcie każdego typu zlecenia, na każdą odległość. Wszystkie naczepy są wyposażone w szynę multilock oraz certyfikat code XL, co pozwala na bezpieczne przewiezienie towaru , ładunku z punktu A do B. Transportujemy każdego typu towary: makulatura, materiały budowlane, automotive, elektronika itp. W każdym transporcie nasi kierowcy są w ciągłym kontakcie ze spedytorami.

Learn More

NACZEPA MEGA LIGHT

Cała flota wyposażona jest w naczepy typu MegaLight. Są to superlekkie naczepy o masie własnej 5 500 kg !!! Dzięki czemu jesteśmy w stanie przewozić jednorazowo 26 ton, czyli 2 tony więcej na jednym transporcie niż konkurencja, co daje wielkie korzyści przede wszystkim naszym klientom. Przy kilku transportach można już wiele zaoszczędzić. Zadzwoń zapytaj o szczegóły!!! 

CO PRZEWOZIMY ?

Wszystko to co klient sobie zażyczy !!!

Największą częścią transportowanych przez nas towarów to makulatura. Jaki z tego wniosek? Każda naczepa jest sprawdzana pod względem technicznym przed podjęciem każdego kolejnego zlecenia. Szczelność naczepy musi być sprawdzona w 100%-ach. Szczelne podłogi oraz plandeki, to podstawa.
Transport automotive także wymaga pewnych, nowoczesnych, bezawaryjnych pojazdów z uwagi na odpowiedni czas dostawy, gdzie spóźnienia na załadunek i rozładunek nie wchodzą w grę.