Telefon:
+48 77 462 38 30
Juliusza Ligonia 13
47-100, Szymiszów
E-mail:
spedycja@skrzypczyk-trans.com

...Twój przewoźnik po europie !!!

We create future

Na rynku od 27 lat!!!

Firma transportowa Skrzypczyk-Trans Sp. z o.o. istnieje na rynku od 27 lat. Nasza główna specjalizacja to transport towarów na terenie całej Europy. Transport krajowy , transport międzynarodowy oraz spedycja to usługi przez nas świadczone na najwyższym poziomie.  

Tani transport

Tani transport w dzisiejszych czasach może zaoferować każdy, ale czy bezpieczny dostarczony na czas ? A więc dlaczego my ? Nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, wysokie ubezpieczenie OCP, miliony pokonanych kilometrów to tylko kilka cech które nas wyróżniają!!!  

Flota

Nasza flota wyposażona jest w 50 nowoczesnych zestawów; ciągnik siodłowy + naczepa MegaLight z podnoszonym dachem. Przestrzeń ładunkowa około 100 m3, a wysokość towaru możliwego do załadunku to 3 metry. . Każdy pojazd jest wyposażony w GPS, co daje pełną kontrolę nad lokalizacją towaru jak i terminowością dostawy

Ładowność

Naczepy typu MegaLight o ładowności 26 ton, to nasza główna zaleta a zrazem coś co nasz wyróżnia na tle  konkurencji. Większa ładowność większe możliwości!!!

Kadra

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem, wie najlepiej jak przewieźć towar bezpiecznie i na czas w każde miejsce w Europie.  

Pilny transport

Jeśli masz do przewiezienia ładunek i potrzebujesz pilnego transportu na danej trasie, zadzwoń !!! Dziennie mamy samochody w różnych rejonach Europy. Zapraszamy !!! 

Dlaczego my ?

,,Każde zlecenie jest specjalnie dostosowywane pod potrzeby naszego klienta"

             Każde zlecenie transportowe jest przez nas dokładnie analizowane pod każdym kątem. Przede wszystkim bezpieczeństwa oraz terminowości dostaw. Pamiętaj, tani transport nie zawsze znaczy bezpieczny!!!

We Create Future
Zaufaj Nam