Telefon:
+48 77 462 38 30
Juliusza Ligonia 13
47-100, Szymiszów
E-mail:
spedycja@skrzypczyk-trans.com

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC ?

Wykwalifikowana kadra pracowników czuwa nad każdym powierzonym nam zleceniem. Pełna odpowiedzialność, determinacja oraz mobilizacja. Zrobimy co w naszej mocy by powierzony nam towar dotarł bezpiecznie i na czas w określone miejsce. 

KONTAKT

spedycja@skrzypczyk-trans.com

Zygfryd Skrzypczyk
prezes

Tel.kom. : +48 665 852 155
email: prezes@skrzypczyk-trans.com

Ewa Skrzypczyk
Wiceprezes

Tel.kom. : +48 665 852 156
email: ewa@skrzypczyk-trans.com

Tomasz Skrzypczyk
Członek zarządu

Tel.kom. : +48 665 852 377
email: tomasz@skrzypczyk-trans.com

Rufin Buhl
Dział transportu i spedycji

Tel.kom. : +48 665 852 015
email: rufin@skrzypczyk-trans.com

Aneta Glinka
Dział Transportu I Spedycji

Tel.kom. : +48 665 852 816
email: aneta@skrzypczyk-trans.com

Marek Mientus
Dział Transportu I Spedycji

Tel.kom. : +48 665 852 276
email: marek@skrzypczyk-trans.com

Krzysztof Szendzielorz
dział spedycji i transportu

Tel.kom. : +48 665 852 157
email: krzysztof@skrzypczyk-trans.com

Agnieszka Hermasz
Dział spedycji i transportu

Tel.kom. : +48 665 852 853
email: agnieszka@skrzypczyk-trans.com

ksiegowosc@skrzypczyk-trans.com

Monika Blaut
Dział księgowości

Tel.kom. : +48 665 852 153
email: monika@skrzypczyk-trans.com

Mariola Mendla
Dział księgowości

Tel.kom. : +48 603 058 608
email: mariola@skrzypczyk-trans.com